top of page

TROTUĀRA LABIRINTS

Rīga, Sigulda, Jūrmala, Cēsis – tik populāras pilsētas, bet, kad kāds jautā, vai vari izrādīt pilsētu un pastāstīt kaut ko interesantu, secini, ka īsti nezini, kā to paveikt? Mums ir risinājums – Trotuāra labirints.

Lai neapmaldītos trotuāra labirintos, dalībniekiem būs jāpārvietojas pa pilsētu, meklējot pavedienus un ceļu uz dažādiem interesantiem apskates un izklaides objektiem, pa ceļam atrodot arī ko ieēst vai iedzert, lai jautrāks spēles turpinājums. Šī piedzīvojuma mērķis ir atraktīvā veidā iepazīt pilsētu un izbaudīt to, ko tā piedāvā.

Spēle iesaista tūrisma un izklaides objektu apskati un izbaudīšanu, līdz ar to sanāks arī uzzināt un pamēģināt, ko jaunu, iepazīt pilsētas īsto garšu.

1.  Komandas sākumpunktā saņems instruktāžu par turpmākajiem notikumiem;

2.  Visiem dalībniekiem tiks izstāstīts par spēles tematiku un izsniegtas pirmās norādes;

3.  Dalībniekiem jātiek galā ar mīklām, uzdevumiem vai citiem interesantiem uzdevumiem, lai noskaidrotu nākamā kontrolpunkta atrašanās vietu;

4.  Katrā kontrolpunktā komandas satiks personu, kas viņiem sniegs norādes tālākam ceļam, un arī      izstāstīs par citiem uzdevumiem, kas jāveic;

5.  Spēles kontrolpunktu skaits un piesaistītās apskates vietas atkarīgas no iepriekš norunātā aptuvenā spēles ilguma.

Spēles ātrums atkarīgs no pasākuma rakstura, bet dalībniekiem būs jāpārvietojas ārpus telpām un jātiek galā ar dažādiem aizraujošiem uzdevumiem. Spēle var tikt veidota sacensību ekskursijas formātā, iesaistot Jums vēlamās atrašanās vietas.

Uzņēmumu programmām:

uzņēmuma sapulcēm, "kickoff mītiņam", teambuilding pasākumam, vasaras vai gadskārtu pasākumiem.

Privātiem pasākumiem:

ekskursiju sastāvdaļa, aktīvā daļa dzimšanas dienas svinībās, vecpuišu un vecmeitu ballīšu sastāvdaļa u.c.

Ilgums: 1 - 2,5h

Cena:  500*

Grupas lielums: 10 - 200 cilvēki

Norises vieta:

Rīga, Sigulda, Jūrmala, Liepāja, Cēsis, Valmiera

*Standarta cena cilvēku grupai līdz 10 cilvēkiem. Cena var mainīties atkarībā no cilvēku skaita, norises vietas un citiem papildus izdevumiem.

+371 28685894

bottom of page