top of page

PAR MUMS

Mēs esam aizrautīgi komandas spēļu organizētāji ar 15 gadu pieredzi. Loop Pool ir EŽU atzars, kurš radās augot tehnoloģiju iespējām un pieprasījumam pēc modernām pilsētvides spēlēm komandas saliedēšanai. Zem Loop Pool zīmes esam pulcējušies tie, kuru kaislība ir spēles. Mums patīk radīt un izdomāt spēles, bet nepatīk robežas. Kādēļ gan Izlaušanās spēli nevarētu spēlēt arī 100 cilvēku komanda, vienlaicīgi iepazīstot kādu pilsētu vai pili? Mēs varam radīt spēles gan lielām, gan mazām komandām, gan jūsu birojā, gan arī brīvā dabā, gan ziemā, gan vasarā!  Jā, un mums pašiem ļoti gribētos piedalīties pašu radītajās spēlēs!  Pacilposim kopā!

ROLANDS MELBĀRDIS

Cilpu meistars

VALTERS GULBIS

Projektu vadītājs

+371 26121939

valters@ezi.lv

AIVA ZARIŅA

Biroja administratore

+371 28685894

ezi@ezi.lv

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kas jūs esat?

Lai arī daļa no mums ir EŽI, kopumā esam cilvēki. Mēs taisām un vadām komandu saliedēšanas spēles! Un darām to labi
un ar aizrautību. Vairāk par mums var izlasīt šeit!

 

Kāda ir pasākuma gaita?

Vispirms mēs atraktīvi jūs iesildīsim, tad sadalīsim komandās (4-10 personas), būs instruktāža, izdalīsim rekvizītus,
un spēle var sākties. 

 

Ko darīt, ja iesprūstam / pazūdam / nesaprotam / tehnoloģijas mūs pieviļ?

Mūsu komanda vienmēr būs viegli un ātri sasniedzama un operatīvi risinās jebkuru situāciju. Pasākums turpināsies!

 

Vai spēles ir tehnoloģiski sarežģītas? Vai var piedalīties arī tie, kuri ar tehnoloģijām ir "uz Jūs"?

Tas nav sarežģīti, un iesaistīti būs visi! Kā jau komandas spēlē - katram sava loma. Kāds darbosies ar tehnoloģijām, kāds meklēs un ieraudzīs vajadzīgo, bet citi domās un risinās!

 

Kādu rezultātu sagaidīt no komandas spēles?

Pilnīgi noteikti - pozitīvu! Atklāsies jauni talanti, iepazīsiet viens otru tuvāk un izzināsiet savas komandas raksturu! Turklāt būs arī jautri un aizraujoši!

 

Vai šie pasākumi būs ar lielu skriešanu, svīšanu un ne visiem pa spēkam?

Saka jau, ka kustība ir dzīvība, un Loop Pool spēlēs katram ir iespēja izpausties atkarībā no vēlmēm un prasmēm! Vieni var skriet, otri risināt, trešie komandēt un vēl kāds - dzert kafiju! 

 

Vai bumba tiešām var sprāgt?

Protams! Kaut kas jau sprāgs - savādāk nebūtu interesanti spēlēt! Taču ievainots neviens netiks! Garantējam!

 

Ko darīsim ja līs, snigs, plosīsies orkāns vai no debesīm kritīs vardes?

Lietu, sniegu un orkānu parasti prognozē laika ziņu eksperti, un tādos gadījumos atbilstoši jāsaģērbjas! Ja tomēr saģērbties neizdodas vai negribas, spēles var spēlēt arī telpās. Pret vardēm gan mums risinājumu nav!

 

Vai spēli var organizēt jebkur? Birojā, dzimtajā pilsētā, savā dārzā, pirtī vai kartupeļu talkā?

Jā!

 

Ko nozīmē LOOP POOL?

Cilpa un Baseins. Vēl ir arī tāda biljardam līdzīga spēle! Mums patika doma par izraušanos no cilpas un likās laba ideja, ja lasa no otras puses. Dažreiz der padomāt no otras puses!

 

Cik dienas, mēnešus, gadus iepriekš būtu jāzvana, jāraksta, jātelegrafē, lai jūs paspētu sagatavot spēli?

Mēs esam operatīvi čaļi! Ja vien tehnika būs pieejama, varam reaģēt arī dienas laikā.

 

Kāpēc jūs domājat, ka mums vajadzētu izvēlēties LOOP POOL?

Izvēlēties pasākumu iesakām, ja tiešām ir vajadzība pēc tā. Savukārt, ja vēlaties aizraujošu pasākumu, kuru vada sakarīgi, humorīgi čaļi, tad esam OK variants!

PAR LOOPPOOL

LoopPool ir "cilpu simulators". Mēs esam radījuši pozitīvas "cilpu spēles" gan komandas saliedēšanai, gan pilsētas iepazīšanai, gan vienkārši pozitīvai komandas pieredzei. Dažas cilpas nepieciešams pārcirst, lai piedzīvotu izaugsmi, bet dažas, tieši pretēji, savilkt ciešāk - stiprākai draudzībai! Looppool ir spēļu laukums. Šeit ar cilpām spēlēties ir droši un aizraujoši!

 

Esam pamanījuši, ka dzīve sastāv no Cilpām. Ir situāciju cilpas, kad mēs sakām: "Šis jau šķiet kaut kur pieredzēts!" Ir ieradumu cilpas, kad mēs sākam apzināties, ka lietas darām kādā noteiktā ierastā veidā.  Ir cilpas kā lamatas - gan lai ķertu medījumu, gan arī neredzami izliktās cilpas. Daži izmet cilpas, kā teikt, pacilpo apkārt kā zaķi. Mēdz būt arī cilpas, kuras savelkas. Un ir arī spirālveida izaugsmes cilpas, kad liekas, ka esam nonākuši nākamajā līmenī!

BUJ
PAR MUMS
LOOPPOOL

+371 28685894

bottom of page