top of page

LAIKA BUMBAS NEITRALIZĒŠANA

Filmās visi ir redzējuši, cik saspringts ir brīdis, pirms varonis pārgriež pareizo vadiņu. Sarkanais vai zilais – kurš tad ir īstais? Mēs piedāvājam katram no jums izdzīvot šo brīdi pašiem, protams, ne vienmēr viss ir tik vienkārši kā filmās. Šoreiz būs nedaudz jāpalauza galva pirms varēs tikt pie lielās izvēles – kurš vadiņš jāpārgriež pirmais!?

Bumba nebūs tikai ilūzija, kamēr tā stāvēs Jūsu priekšā un tikšķēs, jums ar kolēģiem būs jābūt vienotiem kā komandai un jāatbrīvo sevi, lai pie tās tiktu, jo filmās taču vienmēr ir kāds šķērslis, kas traucē izglābt pasauli – ieslēgti pagrabā, piesieti pie radiatora - mūsu izdomai nav robežu.

1.Komandas saņems īsu instruktāžu, lai saprastu situācijas nopietnību, jo bumba tiešām var sprāgt, un turpmākos soļus;
2. Telpa un dalībnieki tiek sagatavoti spēles uzsākšanai;

3. Dalībniekiem ir jātiek galā ar vairākām spēles kārtām, kā jau katrā izlaušanās spēlē, lai izglābtu sevi un kolēģus no sprāgstošās bumbas;

4. Ja dalībnieki veiksmīgi aptur bumbu, spēle ir uzvarēta, ja nē, tad būs sprādziens!

Spēlē iesaistīti āķīgi uzdevumi, kas prasa nestandarta pieeju. Spēle ir piemērota plašai auditorijai, ja nav pretenzijas pret spriedzes situācijām. Spēles posmi var tikt pielāgoti dažādām grūtības pakāpēm un pasākuma tematikai.

Teambuilding formātā spēlē var mācīties rīkoties krīzes situācijās, mācīties līderību un veikt novērojumus komandas efektīvai darbībai;

Spēli var personalizēt, atkarībā no pasākuma tēmas un satura - par jubilāru svinībās vai par uzņēmumam svarīgu tēmu pāsākumā.

Uzņēmumu programmām:

uzņēmuma sapulcēm, "kickoff mītiņam", teambuilding pasākumam, vasaras vai gadskārtu pasākumiem.

Privātiem pasākumiem:

aktīvā daļa dzimšanas dienas svinībās, vecpuišu un vecmeitu ballīšu sastāvdaļa u.c.

Ilgums: 1 - 1,5h

Cena: 650€*

Grupas lielums: 4 - 80 cilvēki

Norises vieta:

brīvā dabā – pilsētas parkā, viesu nama /viesnīcas /biroja  apkārtnē.

*Standarta cena cilvēku grupai līdz 10 cilvēkiem. Cena var mainīties atkarībā no cilvēku skaita, norises vietas un citiem papildus izdevumiem.

+371 28685894

bottom of page